Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

MANAGER REGIONU – SPRZĘT MEDYCZNY – Jobfinder

PLN --

Opis oferty pracy

Nasz Klient specjalizuje się w dostarczaniu mebli medycznych, unikalnych rozwiązań wykorzystywanych na blokach operacyjnych, oddziałach szpitalnych, w gabinetach lekarskich. Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu, poszukuje osoby na stanowisko.

MANAGER REGIONU – SPRZĘT MEDYCZNY

Nr ref.: WAC10KTPŚ
Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rejestru prowadzonych przez siebie klientów i tematów,
  • budowanie właściwych relacji z prowadzonymi przez siebie klientami,
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów z klientami danego regionu,
  • pozyskiwanie nowych klientów z danego regionu,
  • promowanie oferty firmy w całym jej zakresie,
  • pozyskiwanie informacji o planowanych inwestycjach,
  • skuteczną współpracę z Menedżerami Produktów,
  • tworzenie harmonogramu wyjazdów w teren,
  • składanie raportów o podejmowanych działaniach oraz sprawach problemowych.

Profil kandydata:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane medyczne lub pokrewne),
  • doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zmysł techniczny,
  • umiejętność organizowania pracy własnej, zarządzania czasem,
  • umiejętność dokonywania analizy przyczynowo-skutkowej,
  • umiejętność pracy w zespole, wytrwałość w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.lis@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 790 044 242 www.jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.\”)

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: , , ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Jobfinder

śląskie

15/06/2010 13:31

790 044 242

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową