Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

PLN --

Opis oferty pracy

Olsztyn

numer ref. PMO-0910-Olsztyn-MF
Obowiązki:

  • - sprzedaż i promowanie sprzętu medycznego oferowanego przez firmę (szpitale, kliniki, gabinety)
  • - nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Klientami,
  • - poszerzanie oferty sprzedaży u obecnych Klientów,
  • - prezentacja produktów, przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • - osiąganie założonych wyników sprzedaży,
  • - składanie ofert podczas przetargów.

Kwalifikacje:

  • - wykształcenie wyższe (mile widziane medyczne),
  • - minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego ds. sprzętu okulistycznego, optometrycznego (doświadczenie w kontaktach z szpitalami, lekarzami specjalistami, klinikami)
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • - znajomość technik sprzedaży
  • - znajomość procedur przetargowych w szpitalach
  • - prawo jazdy kat. B
  • - umiejętność obsługi komputera

Firma oferuje:

  • - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • - wynagrodzenie w formie podstawy oraz prowizji
  • - niezbędne narzędzia pracy: laptop, komórka, samochód
  • - szkolenia produktowe, sprzedażowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail.
E-mail: m.zurek@pgbhr.com

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)”.

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

PGB Human Resources

Olsztyn

27/10/2010 10:11

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową