Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny

PLN --

Opis oferty pracy

Bayer Sp z o.o., międzynarodowy koncern chemiczno-farmaceutyczny poszukuje do Działu Bayer HealthCare / Dermatologia, kandydatkę / kandydata na stanowisko:

(praca na umowę-zlecenie)
Region: woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami dermatologami i farmaceutami,
  • Tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym,
  • Promowanie produktów firmy BHC / Dermatologia,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży w regionie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kosmetologia, medycyna, farmacja lub pokrewne mile widziane),
  • Mile widziane osoby z obszaru FMCG, jak również bez doświadczenia sprzedażowego,
  • Znajomość rynku dermatologicznego będzie atutem,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z lekarzami i farmaceutami,
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Aktualne prawo jazdy oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Szansę na dołączenie do dynamicznie rozwijającej się firmy oryginalnej,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,

Oferty składające się z listu motywacyjnego, życiorysu i aktualnego zdjęcia z podaniem w temacie maila numeru ref:. Derm/D, prosimy przesyłać w terminie 10 dni od daty ukazania się ogłoszenia, na adres: rekrutacja@bayer.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Bayer Sp z o.o.

woj. dolnośląskie

05/12/2011 21:44

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową