Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny

PLN --

Opis oferty pracy

Firma doradztwa personalnego PGB Human Resources dla firmy specjalizującej się w sprzedaży sprzętu medycznego poszukuje kandydata na stanowisko:

(współpraca ze szpitalami)

województwa: Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie

Nr ref.: PM-05-13-Polska-Wa

Obowiązki:

  • promocja produktów (systemy monitoringu pacjentów, systemy ogrzewania pacjenta, sprzęt diagnostyczny);
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami w szpitalach na terenie danego województwa;
  • tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarskim.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z promocją sprzętu medycznego;
  • doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów ze szpitalami na terenie danego województwa;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • mile widziane doświadczenie w uczestnictwie w przetargach;
  • posiadanie własnego samochodu i komórki, które mogą być wykorzystane w celach służbowych (mile widziana praca na cały etat, ale nie jest wymagana. Firma szuka też osób do pracy dodatkowej np. promocja sprzętu medycznego,
  • który nie jest konkurencyjny do obecnie promowanej aparatury).

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej;
  • pracę w firmie istniejącej na rynku farmaceutycznym od wielu lat;
  • wynagrodzenie prowizyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. polskim wraz z podaniem numeru referncyjnego na adres: a.biwald@pgbhr.com

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

URL: http://pgbhr.com/v2/jobs/showjob/job1869.html
Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

PGB Human Resources

Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie

09/05/2013 13:22

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową