Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny

PLN --

Opis oferty pracy

Nasz Klient – największa w Polsce sieć Klinik Okulistycznych – poszukuje do swojego oddziału w Poznaniu kandydatów na stanowisko

PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO

WYMAGANIA:

  • • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • • znajomość branży okulistycznej będzie dodatkowym atutem
  • • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z Klientami
  • • zdolności handlowe i komunikacyjne
  • • orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • • chęć do rozwoju i nauki
  • • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

OBOWIĄZKI:

  • • promowanie usług medycznych firmy w kontaktach z lekarzami okulistami
  • • realizacja planu sprzedaży w powierzonym terenie
  • • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym

OFERUJEMY:

  • • pracę w uzgodnionej formie (kontrakt, umowa)
  • • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny)
  • • niezbędne narzędzia pracy
  • • szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • • miłą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

TERRMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od zaraz

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: specjalisci@hrmedica.pl

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

HRmedica

Poznań i okolice

25/09/2014 10:21

22 290 42 27

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową