Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny

PLN --

Opis oferty pracy

Region: pomorskie

O sukcesie firmy stanowią ludzie, ich wiedza i doświadczenie, ambicje i zaangażowanie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić możliwość rozwoju każdemu pracownikowi. Jeśli szukasz pracy w solidnej, międzynarodowej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś – obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

na teren: Gdynia – Sopot – Kartuzy

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się zajmowała promocją leków wśród lekarzy i farmaceutów.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • dyspozycyjność, kreatywność i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • interesującą i ambitną pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z C.V. i aktualną fotografią w ciągu 7 dni od daty emisji ogłoszenia na adres:

Dane kontaktowe
Pracodawca: HRK S.A.

Wyślij CV na: gdynia@apotex.ikp.pl

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

HRK

Pomorskie, Polska

04/03/2010 10:35

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową