Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny – Job Impulse Group

PLN --

Opis oferty pracy

Job Impulse Polska – oddział Poznań

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej. Dla jednego z największych koncernów farmaceutycznych na świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

województwo łódzkie, lubuskie, śląskie, dolnosląskie, opolskie

Region: dolnośląskie, mazowieckie
Numer referencyjny: PM/5W/10

Opis stanowiska:

  • • Promocja produktów firmy (sprzętu medycznego) w placówkach służby zdrowia (oddziały szpitalne) na terenie województw: łódzkiego, lubuskiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego;
  • • Utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych;
  • • Organizacja szkoleń produktowych i prezentacje na blokach operacyjnych;
  • • Przygotowywanie i monitorowanie dokumentacji przetargowej na sprzęt medyczny.

Wymagania:

  • • Wykształcenie wyższe;
  • • Min. 2 – 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego (mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętem medycznym);
  • • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację, uczestnictwo w szkoleniach anglojęzycznych oraz korzystanie z materiałów szkoleniowych w tym języku;
  • • Umiejętność doskonałej organizacji pracy, rozwinięte zdolności komunikacyjne, wytrwałość, cierpliwość, otwartość i optymizm;
  • • Wysoka motywacja i zaangażowanie;
  • • Etyczne podejście do wykonywanych obowiązków;
  • • Czynne prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • • Preferowane osoby zamieszkałe w Łodzi lub Wrocławiu.

Oferujemy:

  • • Pracę w dużej renomowanej firmie medycznej;
  • • Międzynarodowe otoczenie;
  • • Rozbudowany system szkoleń w Polsce i za granicą;
  • • Niezbędne narzędzia pracy;
  • • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: akonczak@job-impulse.pl, w temacie maila podając nr referencyjny PM/5W/10 .

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim.

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

akonczak@job-impulse.pl

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Job Impulse

województwo łódzkie, lubuskie, śląskie, dolnośląskie i opolskie

26/05/2010 12:20

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową