Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny – Eurocor Polska

PLN --

Opis oferty pracy

Eurocor Polska Sp. z o.o. działająca na rynku od roku 2001, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

podlaskie / cała Polska

Opis stanowiska:

  • Częste wyjazdy służbowe (teren: Polska północno-wschodnia)
  • Utrzymywanie relacji z klientami i realizacja planu sprzedaży na przydzielonym terenie
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i kongresów

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży (radiologia lub kardiologia) na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zasad zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w bardzo przyjaznej, kameralnej atmosferze
  • Dużą samodzielność
  • Pracę w prężnie rozwijającej się branży i firmie
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Forma kontaktu:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
biuro@eurocor.pl

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: , , , ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Eurocor Polska Sp. z o.o.

Polska

02/06/2010 10:18

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową