Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny / Farmaceutyczny – MSD

PLN --

Opis oferty pracy

MSD Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład amerykańskiego koncernu Merck & Co, jednego z liderów w przemyśle farmaceutycznym na świecie, od ponad 15 lat działającego również w Polsce. Obecnie poszukujemy energicznych, zaangażowanych oraz wytrwałych w dążeniu do celu kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny/Farmaceutyczny

na terenie województw opolskiego, małopolskiego (Kraków) i wielkopolskiego (Kalisz)

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy na powierzonym terytorium
  • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie oferowanych przez MSD produktów i sposobów terapii
  • działalność zgodna ze standardami firmy

Profil poszukiwanego kandydata:

  • ukończone studia wyższe
  • doświadczenie w dziale sprzedaży firmy farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji
  • umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • kreatywne myślenie i elastyczność działania
  • samodzielność, odpowiedzialność i entuzjazm
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy, profesjonalne wyposażenie (samochód, laptop, telefon komórkowy), świadczenia socjalne, regularne programy szkoleniowe.

Ponadto gwarantujemy pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.

Aplikacje w języku polskim, zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 31 maja 2010 roku, na poniższy adres:

MSD Polska Sp. z o.o.
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
lub na adres e-mail: rekrutacja_msdpl@merck.com
w tytule: “Przedstawiciel Medyczny – nazwa województwa”
lub “Przedstawiciel Farmaceutyczny – nazwa województwa”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz.883).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Kraków, Kalisz, Opole

19/05/2010 12:38

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową