Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY – GINEKOLOGIA – Sigmar Recruitment

PLN --

Opis oferty pracy

Sigmar Recruitment Polska istnieje na rynku polskim od 2006 roku. Nasza centrala mieści się w Irlandii. Zespół Sigmar Recruitment stanowi elita konsultantów, których misją jest osiągnięcie perfekcji w zakresie rekrutacji, z korzyścią dla Kandydatów, jak i dla Klientów.
Naszą myślą przewodnią jest zbudowanie silnych partnerskich stosunków na polu rekrutacji. Nieustannie poszukujemy sposobów na stworzenie trwałych relacji z Klientami służąc im pomocą poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Konsultanci firmy Sigmar Recruitment posiadają rozległe doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi we wszystkich branżach. Firma Sigmar dysponuje najlepszymi zasobami, metodami i technologią, zapewniającymi optymalne rozwiązania w przebiegu procesów rekrutacyjnych.
Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie i ciągłe wykraczanie poza oczekiwania tych, którzy z nami pracują. Rekrutujemy w każdym sektorze, na każdym poziomie szczebla kariery.

W chwili obecnej dla prestiżowej firmy, bardzo dobrze cenione i prężnie rozwijającej się na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY – GINEKOLOGIA (RX)
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY GINEKOLOGIA

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 31643
Opis stanowiska:

  • osiąganie/przekraczanie indywidualnych celów związanych z promocją produktów
  • stworzenie i aktualizacja bazy danych klientów i aktywności promocyjnych prowadzonych na podległym terytorium
  • określanie potencjału klientów oraz precyzyjne segmentowanie grup klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
  • poszukiwanie nowych możliwości promocji na danym terenie
  • monitorowanie trendów na rynku
  • współpraca z działem marketingu oraz działem medycznym w zakresie realizowania strategii rozwoju produktów i informacji medycznej
  • planowanie i monitorowanie wydatków promocyjnych zgodnie z ustalonymi zasadami

Wymagania:

  • MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO W FIRMIE FARMACEUTYCZNEJ W GINEKOLOGII – WARUNEK KONIECZNY
  • silna orientacja na realizowanie celów związanych z promocją produktu
  • umiejętność budowania długofalowych, skutecznych relacji z potencjalnymi klientami
  • wysoki poziom motywacji i zaangażowania
  • otwarcie na nowe wyzwania i chęć nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • sumienność i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • zdolność identyfikowania klientów i ich potencjału
  • znajomość oprogramowania z pakietu MS Office

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z Przedstawicielami z doświadczeniem w pracy w dziale Ginekologii

Oferujemy:

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie farmaceutycznej
  • Stabilność organizacyjną
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Bardzo proszę o przesyłanie CV w formacie WORD na adres:
mwisniowska@sigmarpoland.pl

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: , ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Sigmar Recruitment

Warszawa

09/06/2010 11:05

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową