Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny – GlaxoSmithkline

PLN --

Opis oferty pracy

Praca może dawać Ci więcej niż myślisz!

Jeżeli przemawia do Ciebie możliwość pomagania ludziom poprzez przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat innowacyjnych leków, dołącz do nas i odkryj perspektywy rozwoju w GSK. W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi. Podejmujemy odważne decyzje, zawsze starając się być o krok do przodu. Stanowimy zespół, w którym cenimy zaangażowanie, odpowiedzialność i… dobry nastrój. Wśród nas poczujesz, że Twoja opinia ma znaczenie i możesz wpływać na naszą wspólną przyszłość.

Stanowisko:

Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Lokalizacja: wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Chcemy zatrudnić 6 Menedżerów ds. Klientów Kluczowych w poniższych lokalizacjach:

Woj. łódzkie: Nr oferty: 57450
woj. podlaskie i woj. warmińsko-mazurskie: Nr oferty: 57226
woj. kujawsko-pomorskie: Nr oferty: 57227
woj. podkarpackie: Nr oferty: 57228
woj. śląskie: Nr oferty: 57229
woj. wielkopolskie: Nr oferty: 57230

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres odpowiedzialności:

  • promowanie produktów onkologicznych w lecznictwie zamkniętym i przychodniach specjalistycznych
  • nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku GlaxoSmithKline

Wymagania stanowiska:

  • wykształcenie wyższe o prw pracy z produktami onkologicznymi, poparte bardzo dobrymi wynikami
  • szeroka wiedza medyczna i gotowość do jej ciągłego poszerzania
  • znajomości procedur przetofilu medycznym lub pokrewnym
  • min. 2 lata doświadczenia argowych
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z liderami opinii
  • ambicja, orientacja na osiągnięcia i gotowość do podejmowania wyzwań
  • otwartość i dobre umiejętności komunikacyjne
  • zdolności organizacyjne i wysokie standardy pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B i praktyka za kierownicą
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Czym jeszcze możesz nas zaskoczyć?

Oferujemy możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz przyjazną atmosferę pracy. Zapewniamy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń, ściśle powiązany z osiąganymi wynikami, jak również perspektywy wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego Praca i prosimy o zamieszczenie, w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia, CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji rekrutacyjnej dostępnej w naszym serwisie.

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: , , , , , , , , ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

GlaxoSmithkline

Polska

19/04/2010 13:07

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową