Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny – Jobfinder

PLN --

Opis oferty pracy

Nasz Klient to firma założona w 1993 roku w celu zapewnienia stomatologom ze specjalizacją w zakresie ortodoncji wyspecjalizowanego magazynu materiałów oraz wysokiego poziomu obsługi. Zapewnia bardzo wysoką jakoś oferowanych materiałów, rzetelność usług i szeroko pojęte usługi wokół sprzedaży dla wymagających tego lekarzy specjalistów. Do swojego zespołu poszukuje samodzielnego specjalisty na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Nr ref. WAC10WMPO

Obszar działania: warmińsko-mazurskie/podlaskie

Zadania:

  • - sprzedaż i promowanie produktów oferowanych przez firmę
  • - pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie zakupów przez istniejących
  • - odbywanie spotkań handlowych
  • - przyjmowanie i opracowywanie od klientów zamówień
  • - odpowiedzialność za sprzedaż w regionie śląskim i małopolskim
  • - uczestnictwo w targach, wystawach, prezentacjach, szkoleniach
  • - planowanie prezentacji produktów i wizyt u klienta oraz sporządzanie raportów
  • - troska o jakość i szybkość działania
  • Wymagania
  • - osoba obowiązkowa, operatywna, pracowita, lubiąca kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązująca
  • - doświadczenie w branży handlowej konieczne – mile widziane w handlu w sektorze medycznym/ stomatologicznym
  • - znajomość j. litewskiego
  • - znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • - wykształcenie minimum średnie
  • - biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Office i urządzeń biurowych
  • - prawo jazdy
  • - gotowość do pracy w formie kontraktu i założenia własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny)

Oferujemy

  • - intensywne przeszkolenie
  • - odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • - stabilną przyszłość w rozwijającej się gałęzi medycznej
  • - pracę w terenie
  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - planowana forma stosunku pracy – Kontrakt (umowa pomiędzy firmami)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.lis@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 790 044 242 www.jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”)

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

There are no images

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Jobfinder

podlaskie, warmińsko-mazurskie

15/06/2010 13:34

790 044 242

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową