Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Przedstawiciel Medyczny / Farmacetyczny – Krotex-Poland

PLN --

Opis oferty pracy

Praca w Krotex-Poland Sp. z o. o.

Dystrybutor leków OTC i suplementów diety, obecny na rynku od 15 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny / Farmaceutyczny

Miejsce pracy: Gdańsk i okolice
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Zadaniem wybranych kandydatów będzie promocja preparatów wśród lekarzy i farmaceutów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejetność nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do założenia działalnosci gospodarczej

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dużą swobodę działania
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód, tel. kom.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy, wyślij do nas CV z aktualnym zdjęciem na adres:
tlopuski@krotex.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

Tagi: , , , , , , , , ,
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

Krotex-Poland

Gdańsk

17/02/2010 13:59

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową