Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNO-FARMACEUTYCZNYCH

PLN -

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem Działu Sprzedaży Farmacji   powiększamy nasz Zespół  i  poszukujemy

na następujące  województwa:  wielkopolskie,mazowieckie,śląskie,opolskie,zachodniopomorskie i lubuskie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie  promocja leków w środowisku medycznym u wybranych specjalistów,  sprzedaż produktów firmy w aptekach , oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży farmaceutycznej na podobnym stanowisku
  • stabilność zatrudnienia ( min. 2 lata w poprzednich miejscach pracy )
  • umiejętności  handlowe i negocjacyjne
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • premie adekwatne do uzyskiwanych wyników
  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój
  • pracę z lekami z segmentów rosnących
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód , telefon)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać w terminie 14 dni po ukazaniu się  ogłoszenia na:

adres e-mail: jerzy.swiatek@synteza.com.pl z dopiskiem  „farmacja”
fax (61) 876-51-79

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od tego pracodawcy wpisz swój adres e-mail:

Twój mail:

Dodaj do:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Gwar

URL: jerzy.swiatek@synteza.com.pl
Tagi:
Staatystyki:

Lokalizacja

Zdjęcia

Przedstawiciel Farmaceutyczny > Kierownik Regionalny > Praca

Portal przedstawicieli Medycznych

Pracodawca

wielkopolskie, mazowieckie, śląskie, opolskie, zachodniopomorskie i lubuskie

12/06/2019 12:14

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową