Witaj Gościu! [ Rejestracja | Logowanie ]   przedstawiciel medyczny - rss
pracuj jako przedstawiciel
Publikuj Ofertę Pracy!

Regulamin zamieszczania ofert pracy na portalu www.pracamedyczny.pl

Oferty pracy dla przedstawicieli medycznychfarmaceutycznych – regulamin.

 1. Portal przeznaczony jest do zamieszczania ofert pracy dla pracodawców rekrutujących pracowników w branży medycznej i farmaceutycznej.
 2. Zamieszczanie ofert pracy odbywa się poprzez pracowników portalu lub samodzielnie przez pracodawcę po zarejestrowaniu się w portalu.
 3. Czas publikacji ofert pracy trwa standardowo 4 tygodnie, ale istnieje możliwość indywidualnego ustalania czasu emisji oferty.
 4. Zamieszczenie oferty pracy w serwisie odbywa się w ciągu 12 godzin od otrzymania zlecenia w dni robocze, a w przypadku dni wolnych od pracy nie później niż 12 w ciągu pierwszego dnia roboczego następującego po otrzymaniu zlecenia.
 5. W przypadku samodzielnego zamieszczania ogłoszeń- ogłoszenia są publikowane automatycznie w czasie rzeczywistym.
 6. Serwis nie odpowiada za opóźnienia wynikające z nieterminowego dostarczenia przez klientów materiałów koniecznych do emisji oferty pracy, jak i z przyczyn technicznych i losowych.
 7. Opłata za zamieszczenie oferty lub reklama dokonywana jest według cennika na numer konta podany przy zamówieniu.
 8. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany cen publikacji ofert pracy  oraz do darmowego zamieszczania ogłoszeń przez pracodawcę.
 9. Portal pracamedyczny.pl nie gromadzi danych osobowych użytkowników, innych niż adres email. Portal nie udostępnię zgromadzonych adresów osobom trzecim.
 10. Wyróżnienie oferty pracy trwa tydzień. Ilość wyróżnionych ogłoszeń jest ograniczona co wiąże się z możliwością czasowej niedostępności usługi, ale również z możliwością jej przedłużenia.
 11. Odpowiedzialność za treść ofert pracy ponosi klient, portal odpowiada za prawidłowe wprowadzenie treści i ich zgodność z materiałami przekazanymi przez klienta. Portal jednocześnie zastrzega sobie możliwość odmowy publikacji oferty pracy, bez podania przyczyny.
 12. Za ewentualne roszczenie osób trzecich odpowiedzialność ponosi klient.
 13. Portal może odmówić publikacji oferty pracy lub reklamy wizerunkowej, których  profil jest niezgodny z profilem portalu lub, jeśli ich treść narusza przepisy prawa, normy społeczne i obyczajowe. Portal może również odmówić publikacji oferty pracy bądź reklamy, które mogłyby zaszkodzić jego wizerunkowi lub narazić go na straty.
 14. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu prosimy składać na adres
  admin@pracamedyczny.pl

Strona wyświetlona przez szukane frazy:

Agencja Employer Branding
Zapraszamy wszystkie firmy pragnące wyróżnić swój wizerunek na rynku pracy i chcące wdrożyć strategię Employer Branding'ową